Jump to content
03

ATRANKOS Į PAREIGAS

Kas yra administracijos prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto administratorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali.

02

PAKVIETIMU KONKURSAS

Ką gi, atėjo laikas kai skelbiame LS-RP.Lt šventinį pakvietimų konkursą, šiame konkurse jums reikės surinkti kuo daugiau pakvietimų, ir už tai gauti prizus. Pakviestųjų skaičių rodys, tik jūsų todėl, kad mūsų atžvilgiu bus teisingiausias sprendimas. Proxy ir kitų palengvinančiu programų naudoti nepatartina, dėl to, kad mūsų pakvietimu sistema, tikrinama kas 24 valanda, aptikus netikrus IP adresus, blokuojame visam laikui.

01

BETA STARTAS?

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien LS-RP komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

IP:
Žaidėjai: /
Gamemode:
Rekordas:

Lukas

Narys
 • Turinio skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Dienų laimėtą

  1

Lukas last won the day on Rugpjūčio 3 2019

Lukas had the most liked content!

Reputacija

1 Neutrali

Apie Lukas

 • Gimtadienis 2000.05.08

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

168 profilio peržiūros
 1. 1. Sureños (Meksikieciu gauja) 2. Hells Angels (Motociklu gauja/klubas)
 2. Tai turiu idėją, kad forume žaidėjai turėtų naudoti normalius nickus (Vardas Pavardė) kuriuos jie galėtų susigalvoti, priklauso iš kurios šalies jų character yra, pvz žaidėjo character yra iš amerikos tai vardas kaškas panašaus į Steve Smith, jei iš Lietuvos Jonas Petravičius ir t.t. Ir kai žaidėjai turės normalius vardus, jie gautų serverio rangą po Profilio nuotrauka kur parašyta kuo tas žmogus užsiema, pvz Policininkas, bedarbis, gaistrininkas ir t.t. (Vietoj to rango "Forumo Narys"). Jei dar ką nors sugalvosiu parašysiu i temą.
 3. Sveiki, mano vardas kaip ir jau matot yra Lukas 😄 Man 18 Metų, esu iš Marijampolės rajono bet gyvenu šiuo metu vokietijoje. Šiais metais baigiau normalią mokykla ir ateinančiais eisiu toliau mokintis. GTA MP esu žaides keliuose vokiškuose White-List serveriuose, kur žaisdavo apie 100-150 aktyvių žmonių. Mano pomėgiai yra dauguma laiko sėdėt prie PC ir žaist LoL'a, GTA ar dar kašką. Dažnai einu i sporto salę arba su draugais einam su longboard'ais važinėtis. Tai tiek apie mane! Geros dienos! P.S. Sorry už gramatika nesu priprates Lietuviškai rašyt. 😄
×