Jump to content
03

ATRANKOS Į PAREIGAS

Kas yra administracijos prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto administratorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali.

02

PAKVIETIMU KONKURSAS

Ką gi, atėjo laikas kai skelbiame LS-RP.Lt šventinį pakvietimų konkursą, šiame konkurse jums reikės surinkti kuo daugiau pakvietimų, ir už tai gauti prizus. Pakviestųjų skaičių rodys, tik jūsų todėl, kad mūsų atžvilgiu bus teisingiausias sprendimas. Proxy ir kitų palengvinančiu programų naudoti nepatartina, dėl to, kad mūsų pakvietimu sistema, tikrinama kas 24 valanda, aptikus netikrus IP adresus, blokuojame visam laikui.

01

BETA STARTAS?

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien LS-RP komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

IP:
Žaidėjai: /
Gamemode:
Rekordas:

Frave

Narys
  • Turinio skaičius

    4
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Dienų laimėtą

    2

Frave last won the day on Rugsėjo 6 2019

Frave had the most liked content!

Reputacija

2 Neutrali

Apie Frave

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Neseniai apsilankiusių sistema išjūngtą ir nieko nerodo.

  1. Dėl įvairių prekių ir taip aišku, kad reikia tą palikt krovinių pervežėjams. O dėl savivaldybės biudžeto, fondų aš už. Reikėtų dar gerai viską apgalvot, bet pati idėja, mano nuomone, visai tiktų įgyvendinti projekte. Viso serverio ekonomika yra pagrindinis dalykas, kuriuo remsis visas žaidimas, todėl viską, kas susiję su pinigais, reikia gerai apgalvot, turint įvairių pasiūlymų ir randant bendrą balansą tarp "per mažai" ir "per daug".
×