Jump to content
03

ATRANKOS Į PAREIGAS

Kas yra administracijos prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto administratorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali.

02

PAKVIETIMU KONKURSAS

Ką gi, atėjo laikas kai skelbiame LS-RP.Lt šventinį pakvietimų konkursą, šiame konkurse jums reikės surinkti kuo daugiau pakvietimų, ir už tai gauti prizus. Pakviestųjų skaičių rodys, tik jūsų todėl, kad mūsų atžvilgiu bus teisingiausias sprendimas. Proxy ir kitų palengvinančiu programų naudoti nepatartina, dėl to, kad mūsų pakvietimu sistema, tikrinama kas 24 valanda, aptikus netikrus IP adresus, blokuojame visam laikui.

01

BETA STARTAS?

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien LS-RP komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

IP:
Žaidėjai: /
Gamemode:
Rekordas:

Vilkas

Narys
 • Turinio skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutrali

Apie Vilkas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Neseniai apsilankiusių sistema išjūngtą ir nieko nerodo.

 1. Gyvenimo simuliatoriu turiu realybei, nuo kurio net bloga buna, nemanau kad reiktu atkartoti visa ta lietuvos suda....
 2. Vilkas

  Armija

  Pripažinkit kad tai yra RP, šiuo atvejų kaip ir atkartotume realybę labiau kad būtų ten kažkokia karo tarnybą po kurios tik galima būtų tapti policininkų, aišku esmė tą kad iš pradžių nebūtų nei vieno policininko kol niekas nepraėjo armijos Bendrai paėmus reikia nepamiršti kad Policijos Direktorius turės sugalvoti įstatymus, parašyti taisykles kuriomis vadovausis policiją, pagal ką ir kaip dės baudas...... tai iš tiesų gal iš pat pradžių ir nebus tos policijos kaip ir normalaus darbo?
 3. Vilkas

  Armija

  Va toks armijos panaudojimas visai nieko butu
 4. liuks gero naujienos, padėsiu kuo galėsiu 🙂
 5. As dar prieš LRG dirbau prie serverių, oi smagu budavo

 6. Vilkas

  LS-RP | 0.0.7

  O bus pasirodo DPD kurjeriai? tai su mazesnem krovinininem ir furgoniukais eis darbuotis? man tie da piz di kurjeriai tai funny 😄
 7. Vilkas

  LS-RP | 0.0.6

  Manau labiausiai tiktų SW Docks arba West Docks, taip pat yra South Docks, tai ten realiai labai dideles aikštelės kroviniams statyti.... žemėlapio apatinė dalis su sužymėtom sritim kad būtų papraščiau... Taip pat SW dockuose maždaug per vidurį kairėje pusėje yra toks atvyro tipo sandėlis kuriame galima įrengti kaip ir tą ne stotį labiau o ofisa įsidarbinti?
 8. Kol užlenki GTA V mašiniukus tai reikia pasistengti, taip sakant ne į medį įsikalti, bet iš kokio lėktuvo iškristi, manyčiau reiktų tobulesnės damage sistemos, po kurios galėtų pvz koks radiatorius užlinkti ar kažkas, ir žinoma galimybės susitaisyti su lipnia juosta 😄 tačiau tik viena karta, taip pat būtų apribotą variklio galia, ir kažkur dar atsitrenkus tektų kviestis traliuką.
 9. Galimybė užrakinti ir atrakinti savo mašina, būtų šaunų jei veiktų tik kokių 15m atstumu, taip pat ir darbinėms mašinoms, policijos ir pnš, tie kas pamiršta užrakinti suprantama gali netekti savo mašinos, galbūt galimybė įsilaužti į mašiną? per tam tikrą laiko tarpą? galimybė parduoti nuvarytą mašiną dalimis? arba kitam žaidėjui? pakeisti mašinos numerius? o ne vien išvaizdą?
 10. Vilkas

  LS-RP | 0.0.5

  O kas testeriai bus? ar tiesiog visi kurie anketa parašė? ar limituosit tam kad nebūtų betvarkės?
 11. Vilkas

  LS-RP | 0.0.5

  OBA! Kai viskas juda į priekį, tai jau po 2 savaitėlių kokių ir serveris publikai atidarytas?
 12. Black hole, when you eat, and you can feel full

 13. Vilkas

  Kas susidomėtų?

  Prisijungsiu kaip Kamato Tayama
 14. Galimas dalykas kad japonas 😄 tačiau tikroji kilmė nežinoma.
 15. Kamato gimė kažkur po 1975, nuo pat pradžių jam gyvenimas nebuvo labai gailestingas, tikslios datos dėja niekas nežino, kaip ir pats Kamato savo tikrojo vardo. Žmogus kuris gyveno vaikų namuose, vėliau iš jų pabėgo ir atsidūrė darbo stovykloje Rusijoje, kur ilgą laiką kentėjo vergavimo rykštes, tikriausiai ten jam labiausiai ir pasireiškė kleptomanija, nes reikėjo betkokiu būdu išgyventi. Kai vieną dieną sugebėjo pabėgti į traukinį kuris važiavo link Europos, nuo to laiko apie jį niekas ir nebežinojo, tačiau vieną dieną jam nepasisekė ir jis įkliuvo pakeliui i San Andreas, kai traukinių stotyje sugebėjo apvogti net 35 moteris ir 25 vyrus, tačiau traukiant paskutinę piniginę iš moters rankinės, moteris pajuto ir iškvietus apsaugą jis ikliuvo. Žmogus be paso ir be istorijos... Vienas iš pareigunų buvo skaites kažkokia seną knygą apie žmogų kuris galėdavo apvogti betką ir šio juokingo kuriozo dėka jie jam davė šį vardą, Kamato Tayama... Žemiau matosi vienintelė šio individo nuotrauką, tiesa joje jis taip pat vogia.
×