Jump to content
03

ATRANKOS Į PAREIGAS

Kas yra administracijos prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto administratorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali.

02

PAKVIETIMU KONKURSAS

Ką gi, atėjo laikas kai skelbiame LS-RP.Lt šventinį pakvietimų konkursą, šiame konkurse jums reikės surinkti kuo daugiau pakvietimų, ir už tai gauti prizus. Pakviestųjų skaičių rodys, tik jūsų todėl, kad mūsų atžvilgiu bus teisingiausias sprendimas. Proxy ir kitų palengvinančiu programų naudoti nepatartina, dėl to, kad mūsų pakvietimu sistema, tikrinama kas 24 valanda, aptikus netikrus IP adresus, blokuojame visam laikui.

01

BETA STARTAS?

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien LS-RP komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

IP:
Žaidėjai: /
Gamemode:
Rekordas:

Bazzas

Narys
 • Turinio skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutrali

Apie Bazzas

 1. Nu iš dalies idėja gera bet.. Nemanau, kad reikia. Sutinku su tuo kad kalonėlem, ir kitom parduotuvėm baigtūsi prekės, kad fūristai jas vežtų. Ir galėtų būti kitokios kuro kainos pvž už miesto mažesnės. Mieste pvž litro kaina 8eur/1litras, o už miesto 5eur/1litras.
 2. Siūlyčiau padaryti kaip ir kitame serveryja GTA tiesiog nickas žaidime Stranger (id) jeigu nori gali žmogų užsivadinti kaip nori. Mažiau būtų metagame, nežinau ar yra ar nėra to serveryje, bet siūlau 🙂
 3. Bazzas

  Armija

  Pritariu, gera idėja!
×