Jump to content
03

ATRANKOS Į PAREIGAS

Kas yra administracijos prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto administratorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali.

02

PAKVIETIMU KONKURSAS

Ką gi, atėjo laikas kai skelbiame LS-RP.Lt šventinį pakvietimų konkursą, šiame konkurse jums reikės surinkti kuo daugiau pakvietimų, ir už tai gauti prizus. Pakviestųjų skaičių rodys, tik jūsų todėl, kad mūsų atžvilgiu bus teisingiausias sprendimas. Proxy ir kitų palengvinančiu programų naudoti nepatartina, dėl to, kad mūsų pakvietimu sistema, tikrinama kas 24 valanda, aptikus netikrus IP adresus, blokuojame visam laikui.

01

BETA STARTAS?

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien LS-RP komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

IP:
Žaidėjai: /
Gamemode:
Rekordas:
Vilkas

Vilkas

Recommended Posts

Sveiki, būsių Giedrius arba Mikas (Mykolas) ną manau atėjo laikas ir man prisistatyti

Taigi, man 23, esu dvynys, na žinomą kažkiek tipiškas pagal zodiaką tikriausiai
Esu baigęs kolegiją, Kompiuterių inžineriją ir elektroniką tai mėgstų naujas technologijas, progresą, išmokti naujų dalykų bei protingai panaudoti senus, kalbant apie senus dalykus tai esu senas "geimeris" jei galima tai pavadinti, turiu nemažai valandų prie CSGO, kol aišku nesinaudojau steam platformą, tai kapodavau sa-mp, runescape, ta pati minecraft (o ką? geras laiko žudimas), aišku tas kapojimas labiau pasireikšdavo ne kaip žaidimas o kaip vadovavimas savo projektams, bei pagalba draugų projektuose, jei pradėčiau šnekėti kiek visko esu programavęs ir išbandęs tai būtų per daug nuobodų skaityti 😄 nes CV pas mane 3 lapų vien tik sarašėlis ką esu daręs.

Kalbant ne apie kompiuterinius dalykus, tai esu senesnių mašinų mylėtojas, taigi garažę gulėdamas po mašiną praleidžių nemažai laiko, pagrinde važinė keliais, tai offroad neužsiemų, šiuo metų naujas projektelis tai iš 1,6 66kW imprezos pirmukes sedano persidaryti swap'a su 2,0T varyklių, kaip seksis kol kas nežinau, nes dar tik tvarkausi kėbulą 😄 

Pats esu ganėtinai ramus, nesu tas kuris lengvai dėsto mintis, ką galite pastebėti iš mano padriko teksto kurį žinomą rašiau be šablono 🙂 Rimtas, rimtai galvojantys tiek apie ateitį tiek to rimtumo laukiantys iš kitų, kartais kvailai juokaujantis tad labai neisižeiskit jei išvadinsių kokių vėzdu 😄 turbūt tie.

Atėjau čia, nes manau kad tai pirmas ir geriausias GTAV lietuviškas RP serveris, prie kūrio progreso norių prisidėti ne vien padėdamas, bet ir kurdamas(kol kas žinomą tik įdėjas, gal taisykles, nes C# jau išgaravęs pora metų iš galvos)
Tai tiek, mane galit rasti

STEAMhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198135998838
IGhttps://www.instagram.com/v1lkova1k15 Čia rasit ir mašinos progresą kurį po truputį manau kelsiu.
Youtube:  https://www.youtube.com/user/V1lkova1k15 Gailą tačiau nerandų laiko kažka pakurti jau ilgaaaaiiii......

P.s. Ateity aprašymas gali patobulėti

Susitiksime serveryje 😉 

Redaguota Vilkas

Dalintis šį pranešimą

• Patinka 1

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.