Jump to content
03

ATRANKOS Į PAREIGAS

Kas yra administracijos prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto administratorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali.

02

PAKVIETIMU KONKURSAS

Ką gi, atėjo laikas kai skelbiame LS-RP.Lt šventinį pakvietimų konkursą, šiame konkurse jums reikės surinkti kuo daugiau pakvietimų, ir už tai gauti prizus. Pakviestųjų skaičių rodys, tik jūsų todėl, kad mūsų atžvilgiu bus teisingiausias sprendimas. Proxy ir kitų palengvinančiu programų naudoti nepatartina, dėl to, kad mūsų pakvietimu sistema, tikrinama kas 24 valanda, aptikus netikrus IP adresus, blokuojame visam laikui.

01

BETA STARTAS?

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien LS-RP komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

IP:
Žaidėjai: /
Gamemode:
Rekordas:
Vilkas

Kamato Tayama

Recommended Posts

Kamato gimė kažkur po 1975, nuo pat pradžių jam gyvenimas nebuvo labai gailestingas, tikslios datos dėja niekas nežino, kaip ir pats Kamato savo tikrojo vardo. Žmogus kuris gyveno vaikų namuose, vėliau iš jų pabėgo ir atsidūrė darbo stovykloje Rusijoje, kur ilgą laiką kentėjo vergavimo rykštes, tikriausiai ten jam labiausiai ir pasireiškė kleptomanija, nes reikėjo betkokiu būdu išgyventi. Kai vieną dieną sugebėjo pabėgti į traukinį kuris važiavo link Europos, nuo to laiko apie jį niekas ir nebežinojo, tačiau vieną dieną jam nepasisekė ir jis įkliuvo pakeliui i San Andreas, kai traukinių stotyje sugebėjo apvogti net 35 moteris ir 25 vyrus, tačiau traukiant paskutinę piniginę iš moters rankinės, moteris pajuto ir iškvietus apsaugą jis ikliuvo. 
Žmogus be paso ir be istorijos... Vienas iš pareigunų buvo skaites kažkokia seną knygą apie žmogų kuris galėdavo apvogti betką ir šio juokingo kuriozo dėka jie jam davė šį vardą, Kamato Tayama...
Žemiau matosi vienintelė šio individo nuotrauką, tiesa joje jis taip pat vogia.

iphone-thief41213.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema yra užrakinta.

×