Jump to content
03

ATRANKOS Į PAREIGAS

Kas yra administracijos prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto administratorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali.

02

PAKVIETIMU KONKURSAS

Ką gi, atėjo laikas kai skelbiame LS-RP.Lt šventinį pakvietimų konkursą, šiame konkurse jums reikės surinkti kuo daugiau pakvietimų, ir už tai gauti prizus. Pakviestųjų skaičių rodys, tik jūsų todėl, kad mūsų atžvilgiu bus teisingiausias sprendimas. Proxy ir kitų palengvinančiu programų naudoti nepatartina, dėl to, kad mūsų pakvietimu sistema, tikrinama kas 24 valanda, aptikus netikrus IP adresus, blokuojame visam laikui.

01

BETA STARTAS?

Labas vakaras, kaip jau supratot iš temos pavadinimo šiandien LS-RP komanda turi labai gerų naujienų projekto siekėjams bei visiems GTA V RP fanams Lietuvoje. Po daugiau kaip šešių ilgų mėnesių sunkaus darbo, bemiegių naktų.....

IP:
Žaidėjai: /
Gamemode:
Rekordas:
Domas

LS-RP | 0.0.8

Recommended Posts

Sveiki gyvi! Smagu pagaliau rašyti update kurio visi ilgai laukėte. Galiu pasakyti buvo didelis noras vėl parašyti kažką naujo ko nėra kitur. Ta gaida skelbiu šiokį tokį update kuris buvo labai svarbus serveriui:

 1. Serveris turės greičio radarus.
 2. Policija galės matuoti greitį iš policijos automobilių (ne visų).
 3. Serveryje bus nežymėti automobiliai kurie bus statomi ten kur panorės policijos frakcijos vadovas. Viskas bus taip, kad parašius komandą /stacionarusmatuoklis išmes lentutę tada pasirinksite nežymėtą transporto priemonę ir nustatysite maximalų greitį. Viršyjus greitį 20km/h ir daugiau bus skirtos tam atitinkamos nuobaudos.
 4. Pradėta kurti įvykio deklaracijos sistema (baigus šią sistemą įkelsiu video).
 5. Taksistam sukurtas dienos/naktinis tarifas. (ji galės keisti frakcijos vadovas).
 6. Naujai užsiregistravusiam žaidėjui bus duota tam tikras kiekis RP taškų ir serverio valiutos.
 7. Sukurti 4 nauji klubai. (juos galėsite nusipirkti ir valdyti). Įėjus į klubą gros muziką kurią parinks šio klubo savininkas, tai gali būti radijos stotis arba YT vaizdo įrašas.
 8. Sukurti 4 kotedžai su požemine aikštele mašinai pastatyti. (įvažiuoti galėsite tik turint leidimus, kitaip vartai neatsidarys).
 9. Sukurtos mokamos aikštelės miesto centre.
 10. Optimizuotas serveris.

 

Tam kartui tiek. 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
 • Patinka 1

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

×